Haftanın Yeni Filmleri 29.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.04.2015 - Hindistan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

George Tillman Jr.
 

 

Seninle Bir Ömür
The Longest Ride
Sophia, Wake Forest Üniversitesi son sınıfında, hayallerine yaklaşmış bir öğrencidir. Mezun olmasına sayılı haftalar varken, prestijli bir New York sanat galerisinde stajyer olarak işe başlar. Bir arkadaşı onu bir rodeo gösterisine davet edene kadar her şey yolundadır. Pek ilgili olmasa da, Sophia arkadaşıyla bu gösteriye katılır. O sırada, gösterinin bir parçası olan sekiz saniyelik rodeo rekorunu kırmak için Luke Collins hazırlık yapmaktadır. Bir önceki denemesinde dünyaca ünlü boğa Rango tarafından yaralanan Luke, iyileştikten sonraki ilk denemesini yapacaktır. Luke bu unvanı geri alabilmek için kendini adamıştır ancak boğa aynı düşüncede değildir. Boğanın gazabından kurtulmak için çitlere tırmanan Luke’un şapkası Sophia’nın kucağına düşer, bir an için göz göze gelirler. “Benim için şapkama bakar mısın?” diye sorar Luke. Bu sırada boğa büyük bir hızla çitlere çarpar ve Sophia’yı korkutur. O akşam Luke, Sophia’dan şapkasını istemek yerine, onunla daha sonra buluşmayı teklif eder. Sophia, kararının hayatını tamamen değiştireceğini bilmeden bu teklifi kabul eder.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Romance
Süre : 139 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : George Tillman Jr.
Senaryo : Craig Bolotin
Müzik : Mark Isham
Görüntü Yönetimi : David Tattersall
Kurgu : Jason Ballantine
Sanat Yönetimi : Geoffrey S. Grimsman
Oyuncular : Britt Robertson, Scott Eastwood, Alan Alda, Jack Huston, Oona Chaplin, Melissa Benoist, Lolita Davidovich, Elea Oberon, Kate Forbes, Tiago Riani, Danny Vinson, Hayley Lovitt, Tracey Bonner, Jaret Sears, Hunter Burke, Evan Taylor Burns, Ben Jarvis Dumas, Joel King, Preston Wimberly, Ricky Young, Ash Taylor, Gloria Reuben, Matt McHugh, Jon Stafford, Gina Herron, Floyd Herrington, Joy Jacobson, Michael Lowry, Naomi Eckhaus.
Yapımcı Firma : Fox 2000 Pictures, Temple Hill Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır