Haftanın Yeni Filmleri 29.05.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.03.2014 - İspanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Claudia Llosa
 

 

Paramparça
Aloft
Nana’nın, oğlu Ivan’ı terk edip gitmesinin üzerinden 20 yıl geçmişken, genç bir gazeteci Ivan’ın izini bulunca, onları buluşturmayı ve bunun için dünyanın öteki ucuna gitmeyi kafasına koyar. Bu yolculuk onları hayatlarını sorgulamaları ve yollarına çıkan engellere rağmen hayatı hakkını vererek yaşamaları için teşvik edecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama
Süre : 112 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İspanya Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Claudia Llosa
Senaryo : Claudia Llosa
Müzik : Michael Brook
Görüntü Yönetimi : Nicolas Bolduc
Kurgu : Guillermo de la Cal
Sanat Yönetimi : Rejean Labrie
Oyuncular : Cillian Murphy, Jennifer Connelly, Melanie Laurent, Oona Chaplin, Ian Tracey, Peter McRobbie, William Shimell, Andy Murray, Zen McGrath, Carson Nattrass, Nancy Drake, Winta McGrath, Cam Gates, Allan Wallace Dunkeld, Erika Marxx , Judy Cook, Christianna Dupas, Muriel Flett, Jim Kirby, Marjorie Roden, Karen Tusa.
Yapımcı Firma : Wanda Vision S.A., Arcadia Motion Pictures, Buffalo Gal Pictures, Manitoba Films AIE, Noodles Production.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır