Haftanın Yeni Filmleri 05.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.09.2014 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bertrand Bonello
 

 

Saint Laurent
Saint Laurent
Ünlü Fransız moda tasarımcısı Yves Saint Laurent’in kariyerinin en parlak dönemi olan 1967’den 1976’ya kadar geçen sürede yaşadıklarını izliyoruz.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Biography Drama
Süre : 150 dakika
Ülke : Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bertrand Bonello
Senaryo : Thomas Bidegain, Bertrand Bonello.
Müzik : Bertrand Bonello
Görüntü Yönetimi : Josée Deshaies
Kurgu : Fabrice Rouaud
Sanat Yönetimi : Katia Wyszkop
Oyuncular : Gaspard Ulliel, Jeremie Renier, Louis Garrel, Lea Seydoux, Amira Casar, Aymeline Valade, Helmut Berger, Micha Lescot, Valeria Bruni Tedeschi, Jonathan Louis, Valérie Donzelli, Jasmine Trinca, Dominique Sanda, Vittoria Scognamiglio, Brady Corbet, Anaïs Couette, Stuart Seide, Patrick Sobelman, Laurent Larivière, Balthazar Girard-Pere, Anaïs Thomas, Raphael Neal, Alexis Lameda-Waksmann, Kate Moran, Joanna Grudzinska, Christophe Robin.
Yapımcı Firma : Mandarin Films, EuropaCorp, Orange Studio, Arte France Cinéma, Scope Pictures.
İthalatçı Firma : Kurmaca Film
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır