Haftanın Yeni Filmleri 05.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.01.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Lee Toland Krieger
 

 

Ölümsüz Aşk
The Age of Adaline
Mucizevi bir şekilde neredeyse 80 yıldır 29 yaşında kalmayı başaran Adaline Bowman, münzevi bir hayat sürer ve sırrını ortaya çıkarabilecek hiç kimseyle fazla yakınlaşmaz. Tesadüfen karizmatik yardımsever Ellis Jones'la tanışması hayata ve aşka duyduğu tutkuyu yeniden tetikler. Ellis'in anne babasıyla geçirdiği bir hafta sonu, gerçeğin ortaya çıkması tehlikesi yaratınca Adaline, hayatını sonsuza dek değiştirecek bir karar verir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Romance
Süre : 112 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lee Toland Krieger
Senaryo : J. Mills Goodloe, Salvador Paskowitz.
Müzik : Rob Simonsen
Görüntü Yönetimi : David Lanzenberg
Kurgu : Melissa Kent
Sanat Yönetimi : Martina Javorova
Oyuncular : Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Amanda Crew, Ellen Burstyn, Kathy Baker, Richard Harmon, Mark Ghanimé, Lynda Boyd, Anjali Jay, Lindsey Elizabeth, Barclay Hope, Chris William Martin, Lane Edwards, Serge Houde, Peter J. Gray, Aaron Craven, Primo Allon, Robert Moloney, Anthony Ingruber, Alison Wandzura, Shaker Paleja, Jane Craven, Craig March, Toby Levins, Noel Johansen, Yaroslav Poverlo, Demord Dann, Mike Li, Mark Lavell, Julia Torrance, Pearce Izabel, Cate Richardson, Grace Chin.
Yapımcı Firma : Lakeshore Entertainment, Sidney Kimmel Entertainment, Sierra / Affinity.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır