Haftanın Yeni Filmleri 12.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.01.2015 - Kuveyt)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Brian A. Miller
 

 

Vice
Vice
Bir mühendislik harikası olan yapay kadın, haz yaşatmak için kurulmuş olan Vice dünyasından kaçar ve kendini orada tutanlardan intikam almaya adar. Anti-ütopik bir gelecekte geçen, zengin müşterilerine en vahşi fantezilerini yaşama imkanı sunan kompleks, Julian Michaels tarafından yönetilir . Kelly bu komplekste yaşamını sürdürürken bir gece Vice’ın haşin bir müşterisinin saldırısına uğrar. Bu geceden sonra yöneticiler Kelly’nin hafızasını yenilemeye karar verirler fakat bunun Kelly’e flashbackler göstermeye başlayacağından haberleri yoktur. Kelly’nin eski yaşantısından gördüğü flashbackler Vice’tan kaçış planını kurmasını sağlar. Eski bir suçlu olan dedektif Roy Tedeschi ortada kaçmış bir kopyanın olduğunu duyunca zamana karşı verdiği kopyayı yakalama savaşı başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : 96 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Brian A. Miller
Senaryo : Andre Fabrizio, Jeremy Passmore.
Müzik : Hybrid
Görüntü Yönetimi : Yaron Levy
Kurgu : Paul Harb, Rick Shaine.
Sanat Yönetimi : Michelle Jones
Oyuncular : Ambyr Childers, Thomas Jane, Bruce Willis, Bryan Greenberg, Johnathon Schaech, Charlotte Kirk, Brett Granstaff, Ryan O'Nan, David Gordon, Colin Egglesfield, Cameron Brexler, Jesse Pruett, Tyler J. Olson, Don Harvey, Lydia Hull, Nikki BreAnne Wells, Douglas M. Griffin, Martin Blencowe, Damon Lipari, Ashley Kirk, Heather Alexandra, Ric Miller, Tamara Belous, Courtney B. Turk, Emily June Ellis, Eddie Matthews, Grant Koo.
Yapımcı Firma : Emmett/Furla Films, K5 International, Aperture Entertainment, Grindstone Entertainment Group, K5 Media Capital.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır