Haftanın Yeni Filmleri 12.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.06.2015 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Colin Trevorrow
 

 

Jurassic World
Jurassic World
Jurassic Park'ta yaşanan olayların ardından adadaki tema parkı Jurassic World adıyla yeniden açılalı 10 yıl olmuştur. Giderek azalan ziyaretçi sayısını arttırmak ve parkın mali durumunu düzeltmek için yeni ve tehlikeli gösteriler düzenlenmeye başlanır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : 124 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Colin Trevorrow
Senaryo : Rick Jaffa, Amanda Silver, Colin Trevorrow, Derek Connolly.
Müzik : Michael Giacchino
Görüntü Yönetimi : John Schwartzman
Kurgu : Kevin Stitt
Sanat Yönetimi : Page Buckner, David Scott.
Oyuncular : Chris Pratt , Vincent D'Onofrio, Bryce Dallas Howard, Judy Greer, Nick Robinson, Jake Johnson, Lauren Lapkus, Katie McGrath, Irrfan Khan, BD Wong, Ty Simpkins, Eddie J. Fernandez, Brian Tee, Omar Sy, Divine Prince Ty, Inder Kumar, Andy Buckley, Kelly Washington, Fileena Bahris, Gary Weeks, Helene Cardona, Matty Cardarople, Jennifer Rikert Wolski, Justin Lebrun, Eric Edelstein, Chloe Perrin, Wendy Clarice Jordan, Courtney James Clark, Christopher Heskey, Michelle DeVito, James DuMont, Alan D. Purwin, Rob Fuller, Yvonne Angulo.
Yapımcı Firma : Amblin Entertainment, China Film Co., Legendary Pictures, Universal Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır