Haftanın Yeni Filmleri 12.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.03.2015 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kadir Sözen
Film İle İlgili Makaleler
Okan Toprak - “Bir aile filmi”: Mutlu Kuzular
 

 

Mutlu Kuzular
Von Glücklichen Schafen
Happy Lambs
Elmas, oğlu Can ve kızı Sevgi ile birlikte yaşamakta ve çocuklarına rahat bir hayat sağlayabilmek için canını dişine takarak çalışmaktadır. 16 yaşındaki Can’ın, annesinin fahişe olarak çalıştığını öğrenmesiyle birlikte bu mutlu tablo bir anda paramparça olur. Can ne yapacağını bilemez, saldırganca bir tutum içine girer. Elmas da yıkılmıştır ve ümitsizlik içinde kızı Sevgi’ye tutunur. Ama Can, kardeşi Sevgi’yi de alarak dedelerinin evine kaçar. Artık Elmas yapayalnız kalmıştır. Derin bir boşluğun içine düşer, zira yıllarca sadece çocukları için yaşamıştır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 96 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kadir Sözen
Senaryo : Kadir Sözen
Müzik : Markus Aust
Görüntü Yönetimi : Stefan Linn
Kurgu : Ulrike Leipold
Sanat Yönetimi : Ingrid Henn
Oyuncular : Narges Rashidi, Benno Fürmann, Vedat Erincin, Jascha Baum, Marlene Metternich, David Hürten, Pauline Fuchs, Hans Martin Stier, Erhan Emre, Anna Thalbach.
Yapımcı Firma : Filmfabrik
İthalatçı Firma : M3 Film
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır