Haftanın Yeni Filmleri 12.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.03.2015 - Portekiz)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Alan Rickman
 

 

Küçük Karmaşa
A Little Chaos
Güçlü iradeli ve yetenekli bir peyzaj mimarı olan Sabine De Barra, mesleğini Fransa’nın kırsal kesiminde icra etmektedir. Bir gün beklenmedik bir davet gelir. Sabine, Kral 14. Louis’nin sarayında çalışmak için bir görüşme gerçekleştirir. Kral’ın tasarımcısı Andre Le Notre Sabine’in karakteristik gözlerinden ve ileri görüşlülüğünden rahatsız olur, ancak yinede Sabine’i Versailles Sarayı’ndaki ana bahçelerden birini dizayn etmesi için seçer. Geçen süre zarfında La Notre, Sabine’in yönteminin içindeki küçük karmaşayı tanımaya başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Drama Romance
Süre : 116 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alan Rickman
Senaryo : Jeremy Brock, Alison Deegan, Alan Rickman.
Müzik : Peter Gregson
Görüntü Yönetimi : Ellen Kuras
Kurgu : Nicolas Gaster
Sanat Yönetimi : Kat Law, Sarah Stuart.
Oyuncular : Kate Winslet, Jennifer Ehle, Alan Rickman, Stanley Tucci, Matthias Schoenaerts, Helen McCrory, Steven Waddington, Morgan Watkins, Paulina Boneva, Pauline Moran, Phyllida Law, Danny Webb, Adrian Scarborough, Adam James, Alistair Petrie, Guy Potter, Adrian Schiller, Henry Garrett, Cathy Belton, Andrew Crayford, Barrie Martin, Christian Wolf-La'Moy, Ben Probert, Angus Wright, Alexander Bracq, Jamie Bradley, Kriss Dillon, Kirsty Oswald, John Wark.
Yapımcı Firma : BBC Films, The Bureau, K. JAM Media, Lionsgate, Lipsync Productions, Potboiler Productions.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır