Haftanın Yeni Filmleri 12.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.01.2013 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Thomas Bodenstein
 

 

Şövalye Rusty
Ritter Rost: Eisenhart und Voll Verbeult
Knight Rusty
Şövalye Rusty yenilmez güçlere karşı beklenmedik bir zafer kazanmış ancak kaybedenler tarafından sahtekarlıkla suçlandığı için başı derde girmiştir. Sonuçta kral tarafından unvanı ve kalesi elinden alınır. Rusty onurunu kurtarmak için onu tahttan indirmek isteyen düşmanlarına karşı arkadaşlarıyla birlikte harekete geçer.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tür * : Animation Comedy
Süre : 84 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Thomas Bodenstein, Hubert Weiland, Nina Wels.
Senaryo : Mark Slater, Gabriele Walther.
Müzik : Andreas Grimm
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Martin Reimers
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Rick Kavanian, Carolin Kebekus, Christoph Maria Herbst, Tom Gerhardt, Detlev Redinger, Dustin Semmelrogge, Hartmut Neugebauer, Ulrich Frank, Pierre Peters-Arnolds, Anita Höfer, Isabella Leicht, Shirin Lotze, Julia Lowack, Antje Nicolai.
Yapımcı Firma : Caligari Film und Fernsehproduktions, Universum Film, M.A.R.K.13, Zweites Deutsches Fernsehen.
İthalatçı Firma : Horizon International
Dağıtımcı Firma : MC Film Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır