Haftanın Yeni Filmleri 19.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.05.2015 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

James McTeigue
 

 

Ölümcül Takip
Survivor
Londra’daki ABD Büyükelçiliğinde yeni göreve başlamış olan Kate Abbott, kendini bir anda uluslararası bir skandalın ortasında bulur ve bombalı bir saldırıdan kıl payı kurtulmayı başarır. Ancak bu saldırı ve yaşanan kayıplar Kate’in üzerine yıkılır. Şüpheli durumuna düşen ve tek başına kalan Kate, yetkililerden ve kendisini öldürmeye çalışan adamdan bir adım önde olmak zorundadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Thriller
Süre : 96 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James McTeigue
Senaryo : Philip Shelby
Müzik : Ilan Eshkeri
Görüntü Yönetimi : Danny Ruhlmann
Kurgu : Kate Baird
Sanat Yönetimi : Will Coubrough, Hannah Moseley.
Oyuncular : Milla Jovovich, Pierce Brosnan, James D'Arcy, Dylan McDermott, Antonia Thomas, Angela Bassett, Frances de la Tour, Robert Forster, Sean Teale, Corey Johnson, Roger Rees, Doug Cockle, Royce Pierreson, Katarzyna Wolejnio, Dilyana Bouklieva, Parker Sawyers, Sabine Crossen, Joelle Koissi, Ronan Summers, Chloe Hesar, Brian Woodward, Barrie Martin, Ancuta Breaban.
Yapımcı Firma : Nu Image Films, Millennium Films, Winkler Films, Survivor Productions.
İthalatçı Firma : D Productions
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır