Haftanın Yeni Filmleri 19.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.04.2014 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Rose Bosch
 

 

Dedemle Bu Yaz
Avis de Mistral
My Summer in Provence
Bir yaz tatilinde Lea, Adrien ve küçük kardeşleri Theo, seneler öncesinde yaşanmış bir tartışma nedeniyle hiç görmedikleri dedeleri Paul'ü ziyaret etmek için Provence'e giderler. Ne var ki bu ziyaret hiç de bekledikleri gibi rüya tatiline dönüşmez. Çünkü anne ve babaları boşanmanın eşiğindedir ve baba evi terk etmek üzeredir. Bu olaylar sonrası her birinin tatili başka bir kaosa doğru sürüklenmeye başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rose Bosch
Senaryo : Rose Bosch
Müzik : Elise Luguern (Müzik Yönetmeni)
Görüntü Yönetimi : Stephane Le Parc
Kurgu : Samuel Danesi
Sanat Yönetimi : Pierre Queffelean
Oyuncular : Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet, Hugo Dessioux, Aure Atika, Lukas Pelissier, Tom Leeb, Jean-Michel Noirey, Hugues Aufray, Charlotte de Turckheim, Fabien Baiardi, Laurent Fernandez, Rodolphe Saulnier, Oussama Abassa, Joris Zapiain, Michel Drucker, Patrick Cottet-Moine, Andy Robert, Jeremy Mercer, Jean-Marc Ravera, Tiphaine Pitoizet, Jose Fernandez, Manuel Fernandez, Raphael Fernandez, Raphaelle Agogue, Jean-Pierre Lorit.
Yapımcı Firma : Legende Films, Gaumont, France 2 Cinema.
İthalatçı Firma : Horizon International
Dağıtımcı Firma : MC Film Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır