Haftanın Yeni Filmleri 26.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.02.2013 - İspanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Francis Nielsen
 

 

Kıvırcık: Ay Macerası
Blackie & Kanuto
Head Over Hooves
Bir çiftlikte yaşayan hayvanlar arasında Blackie adında siyah kıvırcık bir koyun vardır. Onun en büyük takıntısı ise bir şekilde aya gitmektir. Blackie, arkadaşlarıyla birlikte benzersiz bir yolculuk için hazırlıklara başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 81 dakika
Ülke : İspanya İtalya Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Francis Nielsen
Senaryo : Angel E. Pariente
Müzik : Xavier Berthelot
Görüntü Yönetimi : Davide Tromba
Kurgu : Paolo Armao, Alexis Oscari.
Sanat Yönetimi : Ivan Oneka
Oyuncular : Seslendirme: Emilee Wallace, Kristina Hughes, Peter Hudson, Sarmarie Klein, Brian Vermeire, Tony Pauletto, Ryan Dowler, Carolyn Fallin, Kim Michelle Broderick, Sean Oneal, Tyler Shammy, Maria Dylan-Spencer, Mills Alison, Bobby Jackson.
Yapımcı Firma : Baleuko S.L., Lumiq Studios, Art'Mell, Talape, Film Investment Piedmont.
İthalatçı Firma : Fanatik Film
Dağıtımcı Firma : MC Film Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır