Haftanın Yeni Filmleri 26.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.11.2014 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Andrea Di Stefano
 

 

Escobar: Kayıp Cennet
Escobar: Paradise Lost
Pablo Escobar’ın sırlarla dolu, parıltılı zirve yıllarında geçen filmde Nick, sörf yapmak için gittiği Kolombiya’da rüyalarının kadını Maria’yla tanışır. Pablo Escobar, Maria’nın amcasıdır. Nick zamanla bu devasa ailenin bir parçası olmaya başlar. İlk bakışta her şey yolunda gözükse de, kız arkadaşıyla geçirdiği her gün işin bilinmeyen yönleri olduğunu fark eder ve istemeden kendini dünyanın en büyük uyuşturucu mafyasının içinde bulur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Romance Thriller
Süre : 120 dakika
Ülke : Fransa İspanya Belçika Panama
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Andrea Di Stefano
Senaryo : Andrea Di Stefano, Francesca Marciano.
Müzik : Max Richter
Görüntü Yönetimi : Luis David Sansans
Kurgu : David Brenner, Maryline Monthieux.
Sanat Yönetimi : Carlos Conti
Oyuncular : Josh Hutcherson, Benicio Del Toro, Brady Corbet, Claudia Traisac , Carlos Bardem, Ana Girardot, Laura Londono, Lauren Ziemski, Juan Francisco Selles, Aaron Zebede, Rossana Uribe, Micke Moreno, RoChia, Henry Twohy, Elmis Castillo, Henry Bravo, Mario Miranda.
Yapımcı Firma : Chapter 2, Jaguar Films, Nexus Factory, Pathé, Roxbury Pictures, Umedia, uFilm.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır