Haftanın Yeni Filmleri 26.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.06.2015 - Kolombiya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Alan Taylor
 

 

Terminator: Genisys
Terminator: Genisys
İnsan direnişinin lideri John Connor, Çavuş Kyle Reese’i Sarah Connor’ı koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik "geleceği yeniden başlatmak" göreviyle karşı karşıya kalır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : 126 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alan Taylor
Senaryo : Laeta Kalogridis, Patrick Lussier.
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi : Kramer Morgenthau
Kurgu : Roger Barton
Sanat Yönetimi : Aaron Haye
Oyuncular : Emilia Clarke, Arnold Schwarzenegger, Jai Courtney, Matt Smith, Aaron V. Williamson, J.K. Simmons, Jason Clarke, Byung-hun Lee, Douglas Smith, Sandrine Holt, Starlette Miariaunii, Kerry O'Malley, Courtney B. Vance, Dayo Okeniyi, Michael Gladis, Gregory Alan Williams, Thomas Francis Murphy, Teri Wyble, Benjamin Wood, Brandon Stacy, John L. Armijo, Joshua Mikel, Cynthia LeBlanc, Elton LeBlanc, Griff Furst, Kerry Cahill, Bryant Prince, Lizeth Hutchings, Michael D. Anglin, Tina Gilton, Douglas M. Griffin, Sergio Kato.
Yapımcı Firma : Paramount Pictures, Skydance Productions.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır