Haftanın Yeni Filmleri 26.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.06.2013 - Venezuela)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Alejandro Hidalgo
 

 

Araftaki Ev
La Casa del Fin de los Tiempos
The House at the End of Time
Dulce, çocuklarıyla beş yıl önce taşındıkları evde garip olaylar yaşamaya başlar ve hiç beklemediği sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalır. Aradan otuz yıl geçtikten sonra iyice yaşlanan Dulce, yıllar önce yaşadığı trajedi ve gizemi çözmek için o eve dönecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tür * : Drama Horror Mystery
Süre : 101 dakika
Ülke : Venezuela
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alejandro Hidalgo
Senaryo : Alejandro Hidalgo
Müzik : Yoncarlos Medina
Görüntü Yönetimi : Cezary Jaworski
Kurgu : Miguel Angel Garcia, Judilam Goncalves Montilla, Alejandro Hidalgo.
Sanat Yönetimi : Evadne Josefina Mullings
Oyuncular : Ruddy Rodriguez, Rosmel Bustamante, Adriana Calzadilla, Simona Chirinos, Gonzalo Cubero, Alexander Da Silva, Miguel Flores, Guillermo Garcia, Amanda Key, Jose Leon, Guillermo Londono, Hector Mercado, Yucemar Morales, Efraín Romero.
Yapımcı Firma : JEMD Films, Epica Produccion, X Rojo Producciones.
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır