Haftanın Yeni Filmleri 26.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.03.2015 - İsveç)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gilles Paquet-Brenner
 

 

Karanlık Yerler
Dark Places
Libby Day’in annesi ve iki kız kardeşi Kansas Kinnakee’de şeytana kurban edilmişti. Cinayetin ardından bir tek minik Libby hayatta kalırken ağabeyi Ben ise hapsi boyladı. Üstelik onu hapse gönderen, sevgili kız kardeşi Libby’ydi! Yirmi dört yıl sonra Cinayet Kulübü adında, kötü şöhretli suçları takıntı haline getirmiş tuhaf bir gizli topluluk, Libby’nin peşine düştü. Tek amaçları Ben’i özgürlüğüne kavuşturmaktı. Parasızlıkla boğuşan Libby, trajik geçmişinden fayda sağlamak için akıl almaz bir plan yaptı. Libby, planı dahilinde araştırmalara başladıktan sonra Missouri’nin striptiz kulüplerinden Oklahoma’nın terk edilmiş turistik şehirlerine savrulacaktı. Tahmin edilmesi olanaksız gerçekler adım adım su yüzüne çıkarken, Libby kendini yine başladığı noktada, katilden kaçtığı yerde bulacaktı.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Mystery Thriller
Süre : 113 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gilles Paquet-Brenner
Senaryo : Gilles Paquet-Brenner
Müzik : Gregory Tripi
Görüntü Yönetimi : Barry Ackroyd
Kurgu : Douglas Crise, Billy Fox.
Sanat Yönetimi : Daniel Turk
Oyuncular : Chloe Grace Moretz, Drea de Matteo, Charlize Theron, Christina Hendricks, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Corey Stoll, Andrea Roth, Laura Cayouette, Dora Madison Burge, Glenn Morshower, Azure Parsons, Sterling Jerins, Sean Bridgers, Addy Miller, Jeff Chase, Shannon Kook, Denise Williamson, Jason Douglas, J. LaRose, Justin Lebrun, Patrick Kearns, Richard Gunn, P.J. Marshall.
Yapımcı Firma : Exclusive Media Group, Mandalay Vision, Cuatro Plus Films, Da Vinci Media Ventures, Daryl Prince Productions, Denver and Delilah Productions, Hugo Productions.
İthalatçı Firma : Mars Cinema Group
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır