Haftanın Yeni Filmleri 26.06.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.09.2014 - Malezya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Chuck Powers
 

 

Kurbağa Prens
Ribbit
Ribbit, kişilik çatışmaları yaşayan ve henüz karakterini oturtamamış bir kurbağadır. Diğer kurbağaların aksine zıplamaktan ve sudan nefret eden Ribbit, farklı olmanın verdiği huzursuzluğun nedenini ve kafasında soruların cevabını aramak için en yakın arkadaşı ile birlikte, kendisi için bu dünyadaki doğru ve huzurlu yeri bulmak adına büyük bir maceraya çıkıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Animation Adventure
Süre : 88 dakika
Ülke : Malezya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chuck Powers
Senaryo : Amir Hafizi, Chuck Powers.
Müzik : Edry Abdul Halim
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Ezaisyirwan Basri
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Sean Astin, Tim Curry, Russell Peters, Cherami Leigh, Chuck Powers, Carey Van Driest, Sonny Franks, Lydia Lubon.
Yapımcı Firma : KRU Studios
İthalatçı Firma : Medyavizyon
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır