Haftanın Yeni Filmleri 03.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.03.2015 - Finlandiya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jalmari Helander
 

 

Büyük Oyun
Big Game
Ormanda kamp yapmakta olan Oskari, esrarengiz bir uçağın kamp alanı yakınlarına düşürülmesi sonucunda A.B.D. Başkanı ile tanışır. Fakat Başkan'ın bu durumdan kurtarılması gerekmektedir. Oskari, kontrolü ele alarak Başkan Moore’un kurtarılmasına yardım eder. Dünyanın en güçlü adamı soğuk Finlandiya ormanlarında genç bir çocuğun korumasıyla hayatta kalabilecek midir?
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure
Süre : 90 dakika
Ülke : Finlandiya İngiltere Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jalmari Helander
Senaryo : Jalmari Helander
Müzik : Juri Seppa, Miska Seppa.
Görüntü Yönetimi : Mika Orasmaa
Kurgu : Iikka Hesse
Sanat Yönetimi : Christian Eisele
Oyuncular : Samuel L. Jackson, Onni Tommila, Ray Stevenson, Victor Garber, Mehmet Kurtuluş, Ted Levine, Jorma Tommila, Risto Salmi, Felicity Huffman, Jim Broadbent, Rauno Juvonen, Jaymes Butler, Jason Steffan, Jean-Luc Julien, Erik Markus Schuetz, Moe Abbas, Adrian Can, Philipp Rafferty, Gabriel Raab, Peter Nitzsche, Lincoln Potwin, Murali Perumal, Ken Thomas, Jörg Witte, Andre Kolbe.
Yapımcı Firma : Subzero Film Entertainment, Altitude Film Entertainment, Egoli Tossell Film.
İthalatçı Firma : Moviebox
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır