Haftanın Yeni Filmleri 03.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.05.2014 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kristian Levring
 

 

İntikam
The Salvation
Jon Jensen, ailesini katleden adamı öldürüp ondan intikamını aldığında katilin üyesi olduğu çete liderinin hedefi olur. Kasabadaki diğer insanlar bu acımasız çeteden korkup onu yalnız bırakırlar ve Jensen'ın bu kanunsuzlarla tek başına savaşmaktan başka çaresi kalmaz.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama Western
Süre : 92 dakika
Ülke : Danimarka İngiltere Güney Afrika İsveç Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kristian Levring
Senaryo : Anders Thomas Jensen, Kristian Levring.
Müzik : Kasper Winding
Görüntü Yönetimi : Jens Schlosser
Kurgu : Pernille Bech Christensen
Sanat Yönetimi : Chantal Carter
Oyuncular : Mads Mikkelsen, Eva Green, Jeffrey Dean Morgan, Eric Cantona, Mikael Persbrandt, Douglas Henshall, Michael Raymond-James, Jonathan Pryce, Alexander Arnold, Nanna Oland Fabricius, Toke Lars Bjarke, Sean Cameron Michael, Carl Nel, Kobus Swanepool, Jose Domingos, Sivan Raphaely, Vanessa Cooke, Grant Swanby, Theo Geldenhuys, Susan Danford, Matthew Thompson, Kelly Lambe, Danny Keogh, Adam Neill, David James.
Yapımcı Firma : Zentropa Entertainments, Forward Films, Spier Films.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır