Haftanın Yeni Filmleri 10.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.07.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Tarsem Singh
 

 

Self/less
Self/less
Milyarder sanayici Damian Hale, merkezi New York'ta bulunan şirketinden yürüttüğü güç oyunlarının ustasıdır. Aktivist kızı Claire'le arası açık olan Damian'ın tek gerçek bağı, kadim dostu ve sağ kolu Martin O'Neil'dır. Fakat Damian ölümcül bir hastalığa yakalanır. Bilincin başka bir bedene nakledilme işlemi olan "Deri Değiştirme" adındaki, onun için zamanı geriye döndürecek radikal bir tıbbi müdahaleyi uygulamaya kararlıdır. Bu işlemi Damian'a öneren, zenginlere hizmet veren gizli bir örgütün zeki sorumlusu Albright'tır. Bilinci, kendisinden yaşça epey genç, sağlıklı bir adamın bedenine nakledilir ve operasyon başarılı geçer. Yeni fiziğine adapte olan ve New Orleans'ta yeni bir hayata başlayan Damian, orada Anton'la arkadaş olur. Yeni ve sağlıklı bedeni genç bir adama ait olduğu için normalde yapamayacağı bir çok şeyi yapmaya başlayan Damian, yeni kimliğiyle çok rahat bir hayat yaşamaya başlar. Albright kendisine ölümsüzlüğün bazı yan etkileri olduğundan bahsetmiştir. Damian’ın bir süre sonra zihninde görmeye başladığı rahatsız edici görüntüler, gizemli bir hal almaya ve onu rahatsız etmeye başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Mystery Sci-Fi Thriller
Süre : 116 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tarsem Singh
Senaryo : David Pastor, Alex Pastor.
Müzik : Dudu Aram, Antonio Pinto.
Görüntü Yönetimi : Brendan Galvin
Kurgu : Robert Duffy
Sanat Yönetimi : Tim Beach
Oyuncular : Ryan Reynolds, Ben Kingsley, Natalie Martinez, Matthew Goode, Victor Garber, Derek Luke, Gary Weeks, Sandra Ellis Lafferty, Teri Wyble, Brendan McCarthy, John L. Armijo, Lola Phillips, Joseph Fischer, Mariana Paola Vicente, Sadarias Harrell, Sean Paul Braud, Oscar Gale, Jaci LeJeune, Jaynee-Lynne Kinchen, Robert Segari, Dacia Fernandez, Jesse Yarborough, Dylan Lowe, Dakota Buchanan, M. Jearl Vinot.
Yapımcı Firma : Endgame Entertainment, Ram Bergman Productions.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır