Haftanın Yeni Filmleri 10.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.06.2015 - Avusturya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Seth MacFarlane
 

 

Ayı Teddy 2
Ted 2
Yeni evli çift Ted ve Tami-Lynn çocuk sahibi olmak istemektedir. Ancak Ted bir oyuncak ayı olduğu için önlerinde yasal bir engel vardır. Bu engeli aşmak için Ted'in kişilik sahibi canlı bir varlık olduğunu mahkemede kanıtlaması gerekir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy
Süre : 115 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Seth MacFarlane
Senaryo : Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild.
Müzik : Walter Murphy
Görüntü Yönetimi : Michael Barrett
Kurgu : Jeff Freeman
Sanat Yönetimi : Peter Borck, Bryan Felty.
Oyuncular : Liam Neeson, Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Seth MacFarlane, Morgan Freeman, Patrick Warburton, Dennis Haysbert, Michael Dorn, Martin Klebba, Jessica Barth, Richard Schiff, Sam J. Jones, Bill Smitrovich, Maggie Geha, Kimberly Howe, Joseph Aviel, Ron Canada, Jay Patterson, Stacey Forbes Iwanicki, William Xifaras, Susan Garibotto, Adam Reeser, Joseph Wilson, Chaunty Spillane, Kate B. O'Brien.
Yapımcı Firma : Universal Pictures, Bluegrass Films, Fuzzy Door Productions, Media Rights Capital.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır