Haftanın Yeni Filmleri 17.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.06.2013 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Juan Jose Campanella
 

 

Altın Gol
Metegol
Foosball International
Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda çok başarılı ama bir o kadar da kötü kalpli olan Ace ile maç yapar. Ace maçı kaybedince Amadeo'ya düşman olur. Ace ve Amadeo aynı zamanda aynı kıza, Laura’ya aşık oldukları için de büyük rakiplerdir. Aradan seneler geçer ve Ace, kasabasına ünlü bir futbolcu olarak geri döner. Yaptığı maçın intikamını almak için bütün kasabayı dev bir stadyuma çevirecektir. İşe Amadeo’nun langırt oynadığı bardan başlar. O anda küçük langırt oyuncuları sihirli bir şekilde hayat bulurlar ve Laura ile beraber, kasabayı kurtarmak için Ace ile yapacağı hayatının maçında Amadeo’ya yardım etmeye çalışırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tür * : Animation Adventure Family
Süre : 106 dakika
Ülke : Arjantin İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Juan Jose Campanella
Senaryo : Juan Jose Campanella, Gaston Gorali, Axel Kuschevatzky, Eduardo Sacheri.
Müzik : Emilio Kauderer
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Juan Jose Campanella, Abel Goldfarb.
Sanat Yönetimi : Nelson Noel Luty, Mariano Epelbaum.
Oyuncular : Seslendirme: Pablo Rago, Miguel Ángel Rodríguez, Fabián Gianola, David Masajnik, Sebastián Mogordoy, Horacio Fontova.
Yapımcı Firma : 100 Bares, Antena 3 Films, Catmandu Branded Entertainment, JEMPSA, Plural - Jempsa, Televisión Federal.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır