Haftanın Yeni Filmleri 17.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.12.2014 - Singapur)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Eduardo Sanchez
 

 

Dehşet Gecesi
Exists
Film, Texas kırsallarında, yörenin ünlü efsanevi yaratıklarından biri olan Koca Ayak'ın peşine düşerek; onun hakkındaki efsanelere dair yeni bilgiler toplamak için harekete geçen bir grup gencin hayatta kalma öyküsünü anlatıyor. Önlerine düşen her ipucuyla birlikte Teksas kırsallarının kalbine doğru ilerleyen ekip, efsanenin daha önce hiç karşılaşmadıkları bir yanıyla yüzleşme fırsatı buluyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Horror
Süre : 81 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Eduardo Sanchez
Senaryo : Jamie Nash
Müzik : Nima Fakhrara
Görüntü Yönetimi : John Rutland
Kurgu : Andrew Eckblad, Andy Jenkins.
Sanat Yönetimi : Andrew White
Oyuncular : Dora Madison Burge, Samuel Davis, Roger Edwards, George P. Gakoumis Jr., Chris Osborn, Stefanie Sanchez, Jeff Schwan, Brian Steele, Denise Williamson.
Yapımcı Firma : Court Five, Haxan Films, Miscellaneous Entertainment.
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır