Haftanın Yeni Filmleri 24.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.06.2015 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tom Vaughan
 

 

İki Aşk Arasında
How to Make Love Like an Englishman
Richard Haig, Cambridge’de bir üniversitede başarılı bir edebiyat profesörüdür. Richard’ın öğrencilerinden Kate hamile olduğunu söyleyince, baba olma fikri Richard’ı çok heyecanlandırmıştır. Tek sorun Kate’e değil, Kate’in ablası Olivia’ya aşık olmasıdır. Olivia’nın karşı konulmaz cazibesi Richard'ı baba olmakla, aşık olduğu kadın arasında bir tercih yapmak zorunda bırakacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Romance
Süre : 99 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tom Vaughan
Senaryo : Matthew Newman
Müzik : Stephen Endelman
Görüntü Yönetimi : David Tattersall
Kurgu : Matt Friedman
Sanat Yönetimi : Lindsey Moran
Oyuncular : Jessica Alba, Pierce Brosnan, Salma Hayek, Ben McKenzie, Malcolm McDowell, Marlee Matlin, Merrin Dungey, Ivan Sergei, Juliet Mills, Sandy Martin, Fred Melamed, Cassandra Starr, Brandi Burkhardt, Paul Rae, Marianne Muellerleile, Paul Fox, Lindsey Sporrer, Karlee Eldridge, Nancy DeMars, Taylor John Smith, Robert Mailhouse, Ashleigh Biller, Laura Colquhoun, Max Napolitano, Bonnie Hellman, Anastasia Roark, David Saucedo, Sandra Linz, Vaughn Wilkinson.
Yapımcı Firma : PalmStar Entertainment, Southpaw Entertainment, Irish DreamTime, Das Films, Envision Entertainment, Landafar Entertainment.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır