Haftanın Yeni Filmleri 24.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.04.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Emmanuel Mouret
 

 

Acemi Çapkın
Caprice
Kadınlar karşısında iki kelimeyi bir araya getiremeyen utangaç Clement, hayranı olduğu Alicia adındaki güzel oyuncuyla mucize eseri birlikte olmaya başlar. Tam da hayatta başına bir kez gelebilecek bu olayın keyfini sürecekken, sevgilisinin oyunlarından birinde genç ve güzel Caprice ile tanışınca tehlike çanları çalmaya başlar. Acemi bir çapkın olan Clement ne kadar uzak durmak istese de Caprice’in ona olan ilgisi gitgide artar. En yakın arkadaşı Thomas’tan tavsiye isteyen Clement, olaylara onun da dahil olmasıyla kontrolü iyice kaybedecek, tesadüflerin ve yanlış anlamaların arasında doğru yolu bulmaya çalışacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy Romance
Süre : 100 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Emmanuel Mouret
Senaryo : Emmanuel Mouret
Müzik : Giovanni Mirabassi
Görüntü Yönetimi : Laurent Desmet
Kurgu : Martial Salomon
Sanat Yönetimi : David Faivre
Oyuncular : Virginie Efira, Anais Demoustier, Laurent Stocker, Emmanuel Mouret, Thomas Blanchard, Mathilde Warnier, Olivier Cruveiller, Botum Dupuis, Neo Rouleau, Leo Lorleac'h, Stephane Roquet.
Yapımcı Firma : Moby Dick Films, Arte France Cinéma.
İthalatçı Firma : Calinos Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır