Haftanın Yeni Filmleri 31.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.07.2015 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Christopher McQuarrie
 

 

Mission: Impossible - Rogue Nation
Mission: Impossible - Rogue Nation
IMF feshedilip Ethan açığa alınınca ekip, Sendika adında son derece yetenekli özel ajanlardan oluşan bir örgütle karşı karşıya kalır. Bu iyi eğitilmiş ajanlar, hızla artan bir dizi terör saldırısıyla yeni bir dünya düzeni yaratmaya kararlıdır. Ethan, ekibini toplar ve bu hain örgütün üyesi olup olmadığı belirsiz olan, reddedilmiş İngiliz ajan Ilsa Faust ile güçlerini birleştirir. Ekip, bugüne kadar olan en tehlikeli görevleriyle karşı karşıyadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Thriller
Süre : 131 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christopher McQuarrie
Senaryo : Christopher McQuarrie
Müzik : Joe Kraemer
Görüntü Yönetimi : Robert Elswit
Kurgu : Eddie Hamilton
Sanat Yönetimi : Paul Inglis
Oyuncular : Tom Cruise, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Jeremy Renner, Alec Baldwin, America Olivo, Ving Rhames, Sean Harris, Simon McBurney, Hermione Corfield, Jens Hulten, Jingchu Zhang, Rachel Ritfeld, Anastasia Harrold, Jorge Leon Martinez, Sean Cronin, Stella Stocker, Jessica Williams, Mark Preston, Judit Novotnik, Lasco Atkins, Shina Shihoko Nagai, Philip Howard, Saif Al-Warith, Debra Leigh-Taylor, Vince Taylor, Nigel Barber, Joanne Manchester, Eva-Marie Becker.
Yapımcı Firma : Bad Robot, Skydance Productions, TC Productions.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır