Haftanın Yeni Filmleri 31.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.06.2015 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Sebastian Schipper
 

 

Victoria
Victoria
Victoria, Berlin’e yeni taşınmış, hayatını bir kafede çalışarak kazanan ve yeni heyecanlar arayan genç bir kadındır. Bir gece, eğlendiği bir kulübün çıkışında dört gençle tanışır. Ona şehrin yerel ve hakiki yüzünü, "gerçek Berlin'i" göstermeyi vaat eden bu gençlerle birlikte Victoria, takip eden 2 saat içerisinde kendini beklenmedik olayların içinde bulacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Crime Drama
Süre : 140 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sebastian Schipper
Senaryo : Olivia Neergaard-Holm, Sebastian Schipper, Eike Frederik Schulz.
Müzik : Nils Frahm
Görüntü Yönetimi : Sturla Brandth Grovlen
Kurgu : Olivia Neergaard-Holm
Sanat Yönetimi : Ulrich Friedrichs
Oyuncular : Laia Costa, Frederick Lau, Franz Rogowski, Burak Yiğit, Max Mauff, Andre Hennicke, Anna Lena Klenke, Eike Frederik Schulz, Adolfo Assor, Jan Breustedt, Ambar de la Horra, Anne Düe, Daniel Fripan, Martin Goeres, Philipp Kubitza, Hans-Ulrich Laux, Nadja Laura Mijthab, Dennis Oestreich, Ulrike Runge, Ernst Stötzner.
Yapımcı Firma : MonkeyBoy, Deutschfilm, Radical Media, Westdeutscher Rundfunk.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır