Haftanın Yeni Filmleri 31.07.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.03.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Noah Baumbach
 

 

While We're Young
While We're Young
Josh ve Cornelia Schrebnick, New York'ta yaşayan orta yaşlı bir çifttir. Sallantılı ilişkilerini kurtarmak için çocuk sahibi olmaya çalışırlar; ancak önceki iki denemeleri de düşükle sonuçlanmıştır ve Cornelia'nın kafasındaki soru işaretleri işleri daha da zora sokar. Tam da bu sırada tanıştıkları 20'li yaşlarda bir çift, Josh ve Cornelia'yı orta yaş krizinin bunalımlı rotasından çıkararak onlara yeniden genç olmanın keyfini yaşatırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy Drama
Süre : 97 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Noah Baumbach
Senaryo : Noah Baumbach
Müzik : James Murphy
Görüntü Yönetimi : Sam Levy
Kurgu : Jennifer Lame
Sanat Yönetimi : Adam Stockhausen
Oyuncular : Naomi Watts, Ben Stiller, Maria Dizzia, Adam Horovitz, Matthew Maher, Peter Yarrow, Bonnie Kaufman, Hector Otero, Deborah Eisenberg, Adam Driver, Amanda Seyfried, Dree Hemingway, Matthew Shear, Quincy Tyler Bernstine, Annie Baker, James Manzello, Laura Hankin, Stoddard Blackall, Ariel Bethany, James Saito, Charles Grodin, Juan Torriente, Dean Wareham, Erin Byrne, Lily Thorne, Matthew Kaplan, Danielle Slavick, Greg Keller.
Yapımcı Firma : Scott Rudin Productions
İthalatçı Firma : Pinemart
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır