Haftanın Yeni Filmleri 07.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.07.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Antoine Fuqua
 

 

Son Şans
Southpaw
Görünüşte son derece etkileyici bir kariyere sahip Billy Hope, güzel ve sevgi dolu bir eşe ve harika bir kız çocuğuna sahiptir. Geri dönüşü olmayan bir trajediden ve eski arkadaşı da olan menajerinin kendisini bırakmasından sonra Hope dibe vurur ve yaşadığı yerdeki küçük spor salonunda geri dönmek için çalışmaya başlar. Şehirdeki en zorlu dövüşçüleri eğiten emekli bir boksör ve antrenör olan Tick Willis’in yönlendirmesiyle kaybettiklerini geri kazanmak için zorlu bir mücadele içine girer.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Drama Sport
Süre : 124 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Antoine Fuqua
Senaryo : Kurt Sutter
Müzik : James Horner
Görüntü Yönetimi : Mauro Fiore
Kurgu : John Refoua
Sanat Yönetimi : Gregory A. Weimerskirch
Oyuncular : Jake Gyllenhaal, Rachel McAdams, Rita Ora, Forest Whitaker, Naomie Harris, 50 Cent, Clare Foley, Victor Ortiz, Beau Knapp, Skylan Brooks, Miguel Gomez, John Cenatiempo, David Whalen, Oona Laurence, Dominic Colon, Malcolm M. Mays, Dani Brickman, Chris A. Riskus, Ashleigh Morghan, Marie Elena O'Brien, Patsy Meck, David Raine, Carmen Gangale, Adam Ratcliffe, Grace Marie Williams, Lana Young, David Dale McCue, Michelle Johnston, Joshua Elijah Reese, Jeremy Michael Burns.
Yapımcı Firma : Escape Artists, Fuqua Films, Riche Productions.
İthalatçı Firma : Mars Cinema Group
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır