Haftanın Yeni Filmleri 07.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.08.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Josh Trank
 

 

Fant4stik
Fant4stic
Dört aykırı genç, alternatif ve aynı zamanda tehlikeli bir boyuta ışınlanarak olağanüstü bir fiziksel değişime uğrarlar. Alt üst olan hayatlarını yoluna sokup, yeni yeteneklerini kullanarak bir takım olarak hareket etmeyi öğrenmeli ve dünyayı tehdit eden eski dostlarına karşı gelmelidirler.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : 100 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Josh Trank
Senaryo : Simon Kinberg, Jeremy Slater, Josh Trank.
Müzik : Marco Beltrami, Philip Glass.
Görüntü Yönetimi : Matthew Jensen
Kurgu : Elliot Greenberg
Sanat Yönetimi : Tom Frohling
Oyuncular : Kate Mara, Miles Teller, Jamie Bell, Toby Kebbell, Michael B. Jordan, Tim Blake Nelson, Reg E. Cathey, Jodi Lyn Brockton, Mike R. Moreau, Don Yesso, John L. Armijo, Lance E. Nichols, Nick Killebrew, Jaylen Moore, Han Soto, Wayne Pere, Michael D. Anglin, Marco St. John, Mary-Pat Green, Anthony Reynolds, Jerome Andries, Adam Fristoe, Gus Rhodes, Jerrad Vunovich, Sheldon Maurer, Melissa McCurley, Cynthia LeBlanc, Owen Judge, Anthony Ramsey, Elton LeBlanc.
Yapımcı Firma : Twentieth Century Fox Film Corporation, Marvel Entertainment, Marv Films, TSG Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır