Haftanın Yeni Filmleri 14.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.08.2015 - Macaristan)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Karen Lloyd
 

 

Barbie Prenses ve Rock Star
Barbie in Rock'n Royals
Bir karışıklık sonucu Prenses Courtney bir pop kampına, Erika da kraliyet kampına gönderilince birbirinden çok farklı iki dünya çarpışır. Rakip kampların liderleri karışıklığı çözmeye çalışırlar. Bu arada hem Courtney hem de Erika farklı dünyalara uyum sağlamayı öğrenirken bir yandan da yeni ve beklenmedik arkadaşlar edinirler.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation
Süre : 84 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Karen Lloyd
Senaryo : Marsha Griffin
Müzik : Gabriel Mann, Rebecca Kneubuhl.
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Milena Zdravkovic
Oyuncular : Seslendirme: Kelly Sheridan, Jordyn Kane, Chiara Zanni, Bethany Brown, Michael Dobson, Devyn Dalton, Brynna Drummond, Rachel Harrison, Alessandro Juliani, Peter Kelamis, Omari Newton, Ingrid Nilson, Nicole Oliver, Shaun Smyth, Kira Tozer.
Yapımcı Firma : Rainmaker Entertainment
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır