Haftanın Yeni Filmleri 14.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.07.2015 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein.
 

 

Tatil Zamanı
Vacation
Artık bir yetişkin ve aile babası olan Rusty Griswold, babasının ayak izlerini takip ederek karısı Debbie ve iki oğluna bir tatil sürprizi yapar. Aile, ülkeyi baştan başa turlayarak Amerika’nın "en gözde aile eğlence parkı" Walley World’e doğru yola çıkarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Adventure Comedy
Süre : 99 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein.
Senaryo : John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein.
Müzik : Mark Mothersbaugh
Görüntü Yönetimi : Barry Peterson
Kurgu : Jamie Gross
Sanat Yönetimi : Jeremy Woolsey
Oyuncular : Ed Helms, Christina Applegate, Chris Hemsworth, Leslie Mann, Beverly D'Angelo, Michael Pena, Kaitlin Olson, Charlie Day, Chevy Chase, Regina Hall, Elizabeth Gillies, Nick Kroll, Keegan-Michael Key, Skyler Gisondo, Samm Levine, Ryan Cartwright, Charlene Amoia, Tim Heidecker, Miles Doleac, Kevin J. O'Connor, Catherine Missal, Hunter Denoyelles, Steele Stebbins, Nancy DeMars, Jessica Lindsey Gilbert, Fred Galle , Marie Joelyn, Kourtney Shales, Kimberly Hester Huffstetler, Roger Neal.
Yapımcı Firma : BenderSpink, David Dobkin Productions, New Line Cinema.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır