Haftanın Yeni Filmleri 14.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.08.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Joel Edgerton
 

 

Geçmişten Gelen
The Gift
Simon ile Robyn mutlu bir evliliğe sahip huzurlu bir çifttir. Yeni taşındıkları evde yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan çiftin hayatı, Simon’ın okul yıllarından eski bir tanıdığı olan Gordo ile karşılaşmasıyla altüst olur. Simon ilk anda Gordo’yu hatırlamaz bile; fakat sürekli karşılarına çıkan bu tuhaf adamın sürpriz ziyaretleri ve gizemli hediyeleri, çiftin yaşamında tedirgin ve tehdit edici bir hal almaya başlar. Zamanla Simon geçmişindeki karanlık sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalırken Robyn, eşini aslında hiç tanımadığını fark edecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Horror Mystery Thriller
Süre : 108 dakika
Ülke : Avustralya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joel Edgerton
Senaryo : Joel Edgerton
Müzik : Danny Bensi, Saunder Jurriaans.
Görüntü Yönetimi : Eduard Grau
Kurgu : Matt Chesse, Luke Doolan.
Sanat Yönetimi : Lorin Flemming
Oyuncular : Jason Bateman, Joel Edgerton, Rebecca Hall, Busy Philipps, David Denman, Katie Aselton, Beau Knapp, Allison Tolman, Wendell Pierce, Susan May Pratt, Tim Griffin, Mirrah Foulkes, P.J. Byrne, Nash Edgerton, Adam Lazarre-White, Stacey Bender, Felicity Price, David Joseph Craig, Melinda Allen, Beth Crudele, Jyothsna Venkatesh, Laura Drake Mancini.
Yapımcı Firma : Blue-Tongue Films, Blumhouse Productions.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır