Haftanın Yeni Filmleri 21.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.07.2015 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,  

Patrick Jean
 

 

Pixels
Pixels
1980’lerin çocukları olarak, Sam Brenner, Will Cooper, Ludlow Lamonsoff ve Eddie “Ateş Püskürten” Plant, atari salonlarındaki 25 sentlik oyunlarda dünyayı binlerce kez kurtarmışlardır. Şimdi ise gerçeğini yapmak zorunda kalacaklardır. "Pixels"da, galaksiler arası uzaylılar klasik atari oyunlarının video yayınlarını keşfedip bunları yanlışlıkla savaş ilanı olarak algılayınca, saldırıları için video oyunlarını kullanarak Dünya’ya hücum ederler. Böylece, şimdi ABD başkanı olan Cooper dünyanın PAC-MAN, Donkey Kong, Galaga, Centipede ve Space Invaders tarafından yok edilmesini engellemek için eski video oyunu arkadaşlarına başvurmak zorunda kalır. Uzaylılarla savaşmaları için onlara benzersiz silahlar temin eden bir uzman olan Yarbay Violet Van Patten da aralarına katılır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Comedy Sci-Fi
Süre : 106 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chris Columbus
Senaryo : Timothy Dowling, Tim Herlihy.
Müzik : Henry Jackman
Görüntü Yönetimi : Amir Mokri
Kurgu : Hughes Winborne, Peck Prior.
Sanat Yönetimi : Ramsey Avery, Richard L. Johnson.
Oyuncular : Michelle Monaghan, Adam Sandler, Josh Gad, Peter Dinklage, Sean Bean, Ashley Benson, Jane Krakowski, Kevin James, Brian Cox, Jared Sandler, Affion Crockett, Lainie Kazan, Rob Archer, James Preston Rogers, Rose Rollins, Bridget Graham, Matthew Lintz, Timothy Dowling, Elizabeth Jeanne le Roux, Ron Mustafa, Brittany Athey, Jack Fulton, Anthony Ippolito, Michael Boisvert, Eryn Young, Mani Nasry, Dallas Peplow, Jean Christophe Loustau, Derwin Phillips.
Yapımcı Firma : Columbia Pictures, Happy Madison Productions, 1492 Pictures.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır