Haftanın Yeni Filmleri 21.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.06.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David Gordon Green
 

 

Hayallerimdeki Kadın
Manglehorn
Küçük bir kasabada yaşayan Angelo Manglehorn, hayatının aşkını bir türlü unutamayan bir çilingirdir. Kırk yıl önce kalbini kırmış olan güzel Clara’yı "mükemmel kadın" olarak nitelendiren Manglehorn, hayallerinin kadınına yeniden kavuşabilmek için takıntılı bir şekilde ona hala mektuplar yazmayı sürdürmekte ve onu aramaya devam etmektedir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama
Süre : 97 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Gordon Green
Senaryo : Paul Logan
Müzik : Explosions in the Sky, David Wingo.
Görüntü Yönetimi : Tim Orr
Kurgu : Colin Patton
Sanat Yönetimi : Joshua Locy
Oyuncular : Al Pacino, Holly Hunter, Chris Messina, Harmony Korine, Natalie Wilemon, June Griffin Garcia, Rebecca Franchione, Lara Shah, Ted Ferguson, Kristin Miller White, Sierra Scott, Edrick Browne, Jenee' Amore', Skylar Gasper, Elizabeth Lestina, Aj Wilson McPhaul, Herc Trevino, Arthur Bryan, Sandy Avila, Alvin Hysong, Luis Olmeda, Marisa Varela, Maria Engler, Louis Moncivias, Carolyn Wickwire, Alana Madill, Lawrence Dean, Lannis Temple, Nina Madore-Mitchell.
Yapımcı Firma : Worldview Entertainment, Dreambridge Films, Muskat Filmed Properties, Rough House Pictures.
İthalatçı Firma : Digiturk
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır