Haftanın Yeni Filmleri 28.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.12.2014 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bill Pohlad
 

 

Aşk ve Merhamet
Love & Mercy
Aşk ve Merhamet, Beach Boys grubunun kurucularından olan şarkıcı ve söz yazarı Brian Wilson’ın samimi ancak sıra dışı hikayesini konu alıyor. Film, Wilson’un hayatının 30 yılından fazlasını anlatıyor ve müziğin dışında Wilson’un başa çıkmaya çalıştığı akıl hastalığı ve ilaç bağımlılığını gün yüzüne çıkarıyor. Terapisti Eugene Landy gözetimi altında geçirdiği yılları, ve Melinda Ledbetter ile yaşadığı kurtarıcı ilişkisini, eşsiz müzisyenliği bağlamında gözler önüne seriyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Biography Drama Music
Süre : 121 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bill Pohlad
Senaryo : Michael A. Lerner, Oren Moverman.
Müzik : Atticus Ross
Görüntü Yönetimi : Robert D. Yeoman
Kurgu : Dino Jonsater
Sanat Yönetimi : Andrew Max Cahn
Oyuncular : Elizabeth Banks, John Cusack, Paul Dano, Jake Abel, Paul Giamatti, Joanna Going, Kenny Wormald, Dee Wallace, Brett Davern, Tyson Ritter, Max Schneider, Erin Darke, Graham Rogers, Meghan Aruffo, Jonathan Slavin, Diana Maria Riva, Nikki Wright, Bill Camp, Jeff Meacham, Kirstin Masters, Johnny Sneed, Dylan Kenin, Michelle Lenhardt, Benjamin Hardy, Joanne Spracklen, Eric Newnham, Claudia Graf, Paige Diaz, Tonja Kahlens, Erik Eidem, Carolyn Stotesbery.
Yapımcı Firma : John Wells Productions, River Road Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır