Haftanın Yeni Filmleri 28.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.08.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Nima Nourizadeh
 

 

American Ultra
American Ultra
Mike ile sevgilisi Phoebe küçük bir kasabada son derece sakin bir hayat sürmektedirler. Çift her şeye rağmen hayatlarından memnundur, hatta Mike yakın zamanda sevgilisine evlilik teklifinde bulunmayı planlamaktadır. Ancak çok yakında Mike'ı tanıyanların bilmediği bir sır her şeyi altüst edecektir. Mike esasında hükümet için çalışan bir gizli ajandır! Üstleri tarafından güvenilirliğine gölge düştüğü gerekçesiyle etiketlenen Mike, çalıştığı birim tarafından etkisiz hale getirilmeye çalışılacaktır. Phoebe'yi de yanına alıp peşindekilerden kaçmak için yollara düşen genç adam tüm becerilerini sergilemek zorunda kalacağı zorlu bir deneyime adım atar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Comedy
Süre : 96 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Nima Nourizadeh
Senaryo : Max Landis
Müzik : Marcelo Zarvos
Görüntü Yönetimi : Michael Bonvillain
Kurgu : Andrew Marcus
Sanat Yönetimi : Christina Eunji Kim
Oyuncular : Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Walton Goggins, Connie Britton, Topher Grace, John Leguizamo, Bill Pullman, Tony Hale, Monique Ganderton, Lavell Crawford, Nash Edgerton, Michael Papajohn, Teri Wyble, Don Yesso, Vic Chao, Michelle DeVito, Wayne Pere, James Moses Black, Tyler Forrest, Sope Aluko, Ilram Choi, Lyle Brocato, Jim Klock, Stuart Greer, Johnny McPhail, Philip Fornah, Sam Malone, Freddie Poole.
Yapımcı Firma : PalmStar Media, The Bridge Finance Company, Circle of Confusion, Likely Story, Merced Media Partners.
İthalatçı Firma : Moviebox
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır