Haftanın Yeni Filmleri 28.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.08.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Max Joseph
 

 

Aşkın Ritmi
We Are Your Friends
Cole’un hayatı, kendisini kanatları altına alan karizmatik DJ James ile tanışmasıyla giderek karmaşık bir hal alır. Çünkü Cole, James’in genç ve güzel kız arkadaşına aşık olmaya başlar. Yasak ilişkisinin derinleşmesi ve arkadaşlarıyla arasının eskisi gibi olmaması Cole’u aşk, dostluk, sadakat ve kendisini bekleyen gelecek arasında seçim yapmaya zorlayacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Music Romance
Süre : 96 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Fransa İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Max Joseph
Senaryo : Max Joseph, Meaghan Oppenheimer.
Müzik : Matt Simpson
Görüntü Yönetimi : Brett Pawlak
Kurgu : Terel Gibson
Sanat Yönetimi : Shannon Kemp
Oyuncular : Zac Efron, Diana Prince, Emily Ratajkowski, Jon Bernthal, Jonny Weston, Wes Bentley, Shiloh Fernandez, Vanessa Lengies, Alicia Coppola, Jacqui Holland, Jon Abrahams, Tina Grimm, Miranda Rae Mayo, Karen Ann Cabrera, Alex Shaffer, Korrina Rico, Tara Beaulieu, Veronica Parks, Lee Anne Ford, Tomoko Karina, Yissendy Trinidad, Jessica Provencher, Marianne Bourg, Stacey Bender, Yana Trofimova, Chiara Aurelia, Anna McNiven, Madison Rose.
Yapımcı Firma : Polygram Filmed Entertainment, StudioCanal, Working Title Film.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır