Haftanın Yeni Filmleri 28.08.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.11.2014 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Dennis Widmyer, Kevin Kolsch.
 

 

Şeytanın Gözleri
Starry Eyes
Hollywood’un hırs ve rekabet dolu dünyasında genç ve hevesli bir oyuncu olan Sarah, iyi bir rol kapıp başarılı bir film yıldızı olmak için eline gelen her fırsatı değerlendirmektedir. Bir gün karşısına çıkan ve tehlikesinden haberdar olmadığı gizemli bir film yapımcısı ile bir anlaşma yapar. Bu anlaşmanın ardından Sarah kendisini hem gizli bir Hollywood tarikatının hem de geri dönüşü olmayan, esrarengiz, acılı ve lanetli bir yolculuğun içinde bulur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Fantasy Horror
Süre : 98 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dennis Widmyer, Kevin Kolsch.
Senaryo : Dennis Widmyer, Kevin Kolsch.
Müzik : Jonathan Snipes
Görüntü Yönetimi : Adam Bricker
Kurgu : Brody Gusar, Dennis Widmyer.
Sanat Yönetimi : Jeremy Jonathan White, Chloe Knapp.
Oyuncular : Alex Essoe, Amanda Fuller, Noah Segan, Fabianne Therese, Shane Coffey, Natalie Castillo, Pat Healy, Nick Simmons, Maria Olsen, Marc Senter, Louis Dezseran, Danny Minnick, Spencer Baik, Denis Bolotski, Marcus Bradford, Leonel Claude, Bridget Colella, Burt Culver, Brent Deibel, Amanda Dollinger, Elissa Dowling, Brian James Fitzpatrick, Danika Galindo, Emilie Germain, Patrice Gibbs, Trent Haaga, Bradley Hawkins, Emma Jacobs, Dane Jensen, Sam Ketcherside.
Yapımcı Firma : Snowfort Pictures, Parallactic Pictures, Dark Sky Films, Title Media.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır