Haftanın Yeni Filmleri 04.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.06.2015 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Kyle Balda, Pierre Coffin.
 

 

Minyonlar
Minions
Tek hücreli sarı organizmalar olarak doğan Minyonlar, zaman içinde gelişir ve her zaman efendilerin en kötüsüne hizmet ederler. T-Rex’ten Napolyon’a kadar bu efendileri elde tutma konusunda sürekli başarısız olan Minyonlar, hizmet edecekleri kimseleri kalmayınca büyük bir depresyona girerler. Ama Kevin adlı minyonun bir planı vardır. Asi Stuart ve sevimli Bob ile birlikte kardeşlerinin izinden gidebileceği kötü bir patron bulmak üzere işe koyulacaklardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation Comedy Family
Süre : 91 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kyle Balda, Pierre Coffin.
Senaryo : Brian Lynch
Müzik : Heitor Pereira
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Claire Dodgson
Sanat Yönetimi : Olivier Adam
Oyuncular : Seslendirme: Sandra Bullock, Steve Carell, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney, Steve Coogan, Jennifer Saunders, Geoffrey Rush, Pierre Coffin, Katy Mixon, Michael Beattie, Hiroyuki Sanada, Dave Rosenbaum, Alex Dowding, Paul Thornley, Ava Acres, Carlos Alazraqui, Lori Alan, Kyle Balda, Daniel Barker, Bob Bergen, Melanie Bond, John Cygan, Brian T. Delaney.
Yapımcı Firma : Illumination Entertainment
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır