Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.09.2015 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

M. Night Shyamalan
 

 

Ziyaret
The Visit
Bir kız ve bir erkek kardeş, hafta sonu gezisi için büyükanne ve büyükbabalarının Pennsylvania’daki ücra çiftliğine gönderilir. Çocuklar, yaşlı çiftin rahatsız edici bir durumun içinde olduğunu keşfettiklerinde eve dönme ihtimallerinin her geçen gün biraz daha azaldığını anlarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy Horror
Süre : 94 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : M. Night Shyamalan
Senaryo : M. Night Shyamalan
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Maryse Alberti
Kurgu : Luke Franco Ciarrocchi
Sanat Yönetimi : Scott G. Anderson
Oyuncular : Kathryn Hahn, Ed Oxenbould, Erica Lynne Marszalek, Benjamin Kanes, Peter McRobbie, Olivia DeJonge, Jon Douglas Rainey, Dave Jia, Deanna Dunagan, John Buscemi, Michael Mariano, Sajida De Leon, Shelby Lackman, Brian Gildea, Richard Barlow, Shawn Gonzalez, Steve Annan, Jorge Cordova, Gabrielle Pentalow, Basil Kershner, Aileen Michelle.
Yapımcı Firma : Blinding Edge Pictures, Blumhouse Productions.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır