Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.10.2014 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Peter Claridge
 

 

Küçük Kurtarıcılar
Der Kleine Medicus: Geheimnisvolle Mission im Körper
The Little Medic: Secret Mission of the Bodynauts
Tehlikeli profesör, Schlotter Nono’nun dedesine uzaktan kontrol edebileceği bir robot enjekte etmiştir. Bunu fark eden Nano hemen Doktor X’ten yardım ister. Bu sırada dahi doktor Mikro Minitek ve Dr X, insan vücudunu incelemek üzere minyatür bir denizaltı projesi için test yapmaktadırlar. Nano ve arkadaşı Lilly küçültülerek dedesini bu robottan kurtarmak için denizaltının içinde heyecanlı bir maceraya atılırlar. Ama bu macerada sadece robotla değil aynı zamanda tehlikeli katil hücrelerle, beynin karmaşık labirentiyle, insan vücudunun ürettiği tüm karmaşayla yüzleşmek zorundadırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Animation Family
Süre : 78 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Peter Claridge
Senaryo : Elfie Donnelly, Paul Arato, Mark B. Hodkinson.
Müzik : Wolfgang Simm
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Toby Schwarz
Sanat Yönetimi : Björn Wirtz
Oyuncular : Seslendirme: Malte Arkona, Hans-Jürgen Dittberner, Sebastian Fitzner, Dietrich Grönemeyer, Bernhard Hoecker, Milena Karas, Hans-Gerd Kilbinger, Michael Nowka, Karyn von Ostholt, Christiane Paul, Annette Potempa.
Yapımcı Firma : WunderWerk, DKM, Zeitsprung Pictures, Senator Film, Beta Film, Virgin Lands Animated Pictures.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır