Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.07.2015 - İspanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jonathan Demme
 

 

Sıradışı Anne
Ricki and the Flash
Rock 'n' Roll yıldızı olma hayallerinin peşinde koşarken dünya kadar hata yapmış bir gitarist Ricki Rendazzo, eve dönüp ailesiyle yüz yüze geldiğinde kendini affettirme fırsatı ve işleri düzeltme şansı buluyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy Drama Music
Süre : 101 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jonathan Demme
Senaryo : Diablo Cody
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Declan Quinn
Kurgu : Wyatt Smith
Sanat Yönetimi : Stuart Wurtzel
Oyuncular : Meryl Streep, Sebastian Stan, Mamie Gummer, Kevin Kline, Ben Platt, Rick Springfield, Charlotte Rae, Audra McDonald, Melanie Foster, Lisa Joyce, Li Jun Li, Carmen Carrera, Mary Farah, Maria Di Angelis, Marko Caka, Nick Westrate, Doris McCarthy, Nancy Ellen Shore, Hailey Gates, Perri Lauren, Liz Celeste, Cris Williams, Jenilyn Rodriguez, Katherine Crockett, Leah O'Donnell, Ely Feldman, Cherise Boothe.
Yapımcı Firma : Clinica Estetico, LStar Capital, TriStar Pictures.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır