Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.08.2014 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Takashi Yamazaki
 

 

Doraemon
Stand by Me Doraemon
Nobita, Tokyo’da yaşayan 10 yaşında biraz saf bir çocuktur. Bir gün Nobita’nın karşısına torununun torunu Sewashi ve türlü gizemli aletle insanlara yardım etmek için üretilmiş olan kedi robot Doraemon çıkagelir. Sewashi’nin ailesi, Nobita’nın zamanından kalma bitmek tükenmek bilmeyen borçlar yüzünden çok zor zamanlar geçirmektedir. Sewashi, bu yüzden ailesinin talihsiz geleceğini şimdiden değiştirmek için yanında Nobita’ya göz kulak olacak kedi robot Doraemon’u getirmiştir. Sewashi işini sağlama alır. Bu görev için isteksiz olan Doraemon Nobita’yı mutlu edemezse bir daha asla 22. yüzyıla geri dönemeyecektir!
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Animation Comedy Drama
Süre : 95 dakika
Ülke : Japonya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tony Oliver, Ryuichi Yagi, Takashi Yamazaki.
Senaryo : Takashi Yamazaki
Müzik : Naoki Sato
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Takeyuki Suzuki
Sanat Yönetimi : Makoto Hanafusa
Oyuncular : Seslendirme: Wasabi Mizuta, Megumi Oohara, Satoshi Tsumabuki, Yumi Kakazu, Yumi Kakazu, Subaru Kimura, Kaiji Tang, Tomokazu Seki, Minae Noji.
Yapımcı Firma : Shin Ei Animation, Fujiko Productions, Shogakukan, TV Asahi.
İthalatçı Firma : Yeni Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır