Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.04.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Peter Bogdanovich
 

 

İlişki Durumu: Kaçamak
She's Funny That Way
Evli bir Broadway yönetmeni, fahişelik yapan bir kadını filminde oynatmaya karar verir ve akabinde kadına oyunculuk kariyerinde adım adım en büyük yardımcısı olur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Comedy
Süre : 93 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Peter Bogdanovich
Senaryo : Peter Bogdanovich, Louise Stratten.
Müzik : Ed Shearmur
Görüntü Yönetimi : Yaron Orbach
Kurgu : Nick Moore, Pax Wassermann.
Sanat Yönetimi : Ryan Heck
Oyuncular : Jennifer Aniston, Imogen Poots, Owen Wilson, Lucy Punch, Kathryn Hahn, Rhys Ifans, Will Forte, Joanna Lumley, Cybill Shepherd, Ahna O'Reilly, Tatum O'Neal, Jake Hoffman, Austin Pendleton, Richard Lewis, John Robinson, Stefano Villabona, George Morfogen, Joseph Basile, Desira Pesta, Matthew Nadu, Albert Jones.
Yapımcı Firma : Lagniappe Films, Lailaps Pictures, Venture Forth.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır