Haftanın Yeni Filmleri 18.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.09.2015 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Wes Ball
 

 

Labirent: Alev Deneyleri
Maze Runner: The Scorch Trials
Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadarki en zorlu mücadelelerini vererek İSYAN olarak bilinen gizemli ve güçlü bir organizasyon ile ilgili ipuçlarına ulaşmak zorundadırlar. Yolculukları onları tahmin edilemez engellerle dolu ıssız topraklara götürür. Kayranlılar, direnişçilerle birlikte İSYAN'ın üstesinden gelmeli ve şok edici planlarını açığa çıkarmalıdır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Sci-Fi Thriller
Süre : 132 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Wes Ball
Senaryo : T.S. Nowlin
Müzik : John Paesano
Görüntü Yönetimi : Gyula Pados
Kurgu : Dan Zimmerman
Sanat Yönetimi : Andrew Max Cahn, Billy W. Ray.
Oyuncular : Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Nathalie Emmanuel, Katherine McNamara, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Rosa Salazar, Patricia Clarkson, Giancarlo Esposito, Barry Pepper, Lili Taylor, Jacob Lofland, Dexter Darden, Keith Jardine, Lora Martinez-Cunningham, Alexander Flores, Tatanka Means, Jenny Gabrielle, Bryce Romero, Jeremy Becerra, Kaelee Vigil, Cazi Greene, Martin Palmer, David House, Alex Knight, Gary Hood.
Yapımcı Firma : Gotham Group, TSG Entertainment, Temple Hill Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır