Haftanın Yeni Filmleri 18.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.02.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,  

Baltasar Kormakur
 

 

Everest
Everest
Dünya’nın en yüksek dağının zirvesine ulaşma çabasından ilham alan Everest, insanlığın karşılaştığı en sert kar fırtınalarından biriyle sınırlarının ötesinde zorlanan iki farklı seferin şaşırtıcı yolculuğunu anlatıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Adventure Drama Thriller
Süre : 121 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Baltasar Kormakur
Senaryo : William Nicholson, Simon Beaufoy.
Müzik : Dario Marianelli
Görüntü Yönetimi : Salvatore Totino
Kurgu : Mick Audsley
Sanat Yönetimi : Alessandro Santucci, Tom Still.
Oyuncular : Jake Gyllenhaal, Josh Brolin, Jason Clarke, Clive Standen, Vanessa Kirby, John Hawkes, Michael Kelly, Martin Henderson, Tom Goodman-Hill, Naoko Mori, Demetri Goritsas, Ingvar Eggert Sigurasson, Chris Reilly, Chike Chan, George Taylor, Charlotte Boving.
Yapımcı Firma : Cross Creek Pictures, Universal Pictures, Walden Media, Working Title Films.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır