Haftanın Yeni Filmleri 23.09.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.07.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Mark Osborne
 

 

Küçük Prens
Le Petit Prince
The Little Prince
İdealist bir anne ile çalışkan ve bir o kadar da meraklı kızının yeni bir yere taşınmasıyla başlayan hikayede, küçük kız ilginç görünümlü fakat son derece iyi kalpli bir pilot ile tanışır. Küçük kız, zamanla bu yaşlı pilotun enteresan dünyasını keşfetmeye başlar. Yaşlı Pilot, yeni arkadaşına her şeyin mümkün olduğu olağanüstü bir dünyayı anlatır. Bu olağanüstü dünyayı yavaş yavaş keşfetmeye başlayan küçük kız, Küçük Prens’in evrenine doğru büyülü ve heyecanlı bir yolculuğa çıkar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation Fantasy
Süre : 108 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mark Osborne
Senaryo : Irena Brignull, Bob Persichetti.
Müzik : Richard Harvey, Hans Zimmer.
Görüntü Yönetimi : Kris Kapp
Kurgu : Carole Kravetz Aykanian, Matt Landon.
Sanat Yönetimi : Celine Desrumaux, Lou Romano.
Oyuncular : Seslendirme: Rachel McAdams, James Franco, Marion Cotillard, Jeff Bridges, Ricky Gervais, Benicio Del Toro, Paul Giamatti, Mackenzie Foy, Albert Brooks, Bud Cort, Riley Osborne, Jacquie Barnbrook.
Yapımcı Firma : Onyx Films, Orange Studio, On Entertainment.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır