Haftanın Yeni Filmleri 02.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.01.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Gary Rydstrom
 

 

Tuhaf Bir Sihir
Strange Magic
“Bir Yaz Gecesi Rüyası”ndan ilham alınarak yapılan animasyon, güçlü bir iksir için verilen savaşta; goblinler, elfler, periler ve diğer yaratıklardan oluşan renkli karakterlerin hikayesini, son 60 yılın popüler şarkılarından esinlenerek anlatılıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation Family Fantasy
Süre : 99 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gary Rydstrom
Senaryo : Irene Mecchi, Gary Rydstrom, David Berenbaum.
Müzik : Marius De Vries
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Chris Plummer
Sanat Yönetimi : Simon Murton
Oyuncular : Seslendirme: Alan Cumming, Evan Rachel Wood, Elijah Kelley, Meredith Anne Bull, Sam Palladio, Kristin Chenoweth, Maya Rudolph, Peter Stormare, Llou Johnson, Nicole Vigil, Brenda Chapman, Tony Cox, Robbie Daymond, Kevin Michael Richardson, Gary Rydstrom, Sterling Sheehy, Joe Whyte, Amanda Jean Young.
Yapımcı Firma : Industrial Light & Magic, Lucasfilm Animation Singapore, Lucasfilm Animation, Lucasfilm, Touchstone Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır