Haftanın Yeni Filmleri 09.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.09.2015 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Alejandro Amenabar
 

 

Korku Terapisi
Regression
Dedektif Bruce Kenner, babası John Gray'i korkunç bir suçla itham eden Angela'nın vakasını araştırmaktadır. John beklenmedik bir şekilde, olayı hatırlamasa da suçunu kabul eder. Tanınmış psikolog Dr. Raines anılarını canlandırmak için John’a yardımcı olur ve birlikte ülke çapında, dehşet verici bir gizemi ortaya çıkarırlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Thriller
Süre : 106 dakika
Ülke : İspanya Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alejandro Amenabar
Senaryo : Alejandro Amenabar
Müzik : Roque Banos
Görüntü Yönetimi : Daniel Aranyo
Kurgu : Carolina Martinez Urbina
Sanat Yönetimi : Elinor Rose Galbraith
Oyuncular : Emma Watson, Ethan Hawke, Aaron Ashmore, David Thewlis, Devon Bostick, Dale Dickey, Adam Butcher, Aaron Abrams, David Dencik, Kristian Bruun, Lothaire Bluteau, Maura Grierson, Peter MacNeill, Vanessa Spencer, Janet Porter, Jacob Neayem, Mackenzie Kerfoot, Goran Stjepanovic, Danielle Bourgon, Samantha Tenus, Alli McLaren, Matija Matovic Mondi, Attila Sebesy, Noah Segura.
Yapımcı Firma : Mod Producciones, First Generation Films, Himenoptero, Telefonica Studios.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır